Kolekcja Jane już teraz dostępna w naszym sklepie

Jane optisofa. Najnowsza kolekcja prosto od producenta.
Miło nam poinformować, że kolekcja Jane optisofa jest już dostępna w całości w naszym sklepie internetowym. Na szczególną uwagę zasługuje sofa 3 osobowa o idealnych proporcjach. Sofa ta została zaprezentowana po raz pierwszy na targach meblowych w Niemieckiej miejscowości Bad Salzuflen podczas międzynarodowych targów meblarskich i wyposażenia wnętrz M.O.W. 2017r. Podczas wystawy optisofa zaprezentowała dwa narożniki Jane III – pierwszy w fenomenalniej tkaninie Enjoy 19 i funkcją spania a drugi w tkanie Enjoy 20 bez funkcji spania. Oba narożniki prezentowały się wyśmienicie i dumnie podniosły wysoko zarzuconą poprzeczkę przez inny model producenta – harrisa.

Ciekawym dodatkiem do mebli na targach były pufy Jane optisofa oraz ławki Jane optisofa. Na targi zostały specjalnie wykonane z włoskiej, całkowicie naturalnej tkaniny o składzie 60% lnu i 40% bawełny. Jako ciekawy wariant kolorystyczny uzupełniały stoisko firmy i zachęcały wszystkich architektów oraz klientów do zapoznania się z pozostałą ofertą optisofy.

W związku z wprowadzeniem modelu Jane do sprzedaży, zachęcamy do zakupów i przypominamy, że w naszym sklepie dostępne są wszystkie modele kolekcji Jane optisofa w dowolnej, wybranej przez klienta tkaninie. Dostępne tkaniny znajdą tutaj. Przypominamy także, że można zamawiać darmowe próbki tkanin z dostawą do domu, tak aby można było wybrać najładniejszą tkaninę.

Poniżej udostępniamy kartę techniczną w której znajdą państwo wszystkie dostępne konfiguracje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *