Poznaj nas

Wierzymy, że ładnie urządzona przestrzeń może uszczęśliwiać ludzi. Mamy odwagę, by iść naprzód i opuszczać to co znane, zastępując świeżym i nowym. Nasi Klienci są centrum wszystkiego, co robimy. Bez Ciebie bylibyśmy jedynie połową marki, którą jesteśmy.

Od tego się zaczęło...

Nasza przygoda zaczęła się już w 1991 roku. Rozpoczynając od przydomowej manufaktury prowadzonej przez założycieli firmy, jesteśmy w miejscu, z którego jesteśmy niesamowicie dumni. 

Przez 30 lat działalności, nasze meble trafiały do różnorodnych sieci handlowych na terenie Europy. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i postanowiliśmy rozwijać się pod własnymi skrzydłami. To właśnie wtedy stworzyliśmy prężnie działający sklep internetowy, który z roku na rok dynamicznie się rozwija. Nasze ambicje są niebotyczne, więc nie unikniemy błędów. Wyciągamy wnioski i staramy się być najlepsi. Nie ukrywamy, jesteśmy z siebie dumni!

Aleksandra Kasprzak
Product Manager

Urządzając dom szukałam kanapy w rozsądnej cenie. Zdziwiło mnie, jak trudno jest znaleźć ładną i solidnie wykonaną sofę. Wydawało mi się to prawie niemożliwe, a mój wybór był bardzo zawężony. Natrafiłam na miejscową firmę, nasze drogi się połączyły i rozpoczęłam pracę w teamie OPTISOFA. Po kilku latach współpracy mogę stwierdzić, że jesteśmy właśnie taką firmą - oferującą niedrogie, wysokiej klasy meble oraz najlepszą możliwą obsługę.

Zrównoważony rozwój

Nasze meble tworzymy pełni pasji i zaangażowania.
Wiemy, że dobre meble są piękne ale i trwałe. 

Kompromis? To nie dla nas. Stawiamy na najwyższej jakości materiały.
Naszych mebli jesteśmy tak pewni, że przedłużyliśmy gwarancję na konstrukcję do 5 lat.

Szybki rozwój musi iść w parze z zaangażowaniem społecznym, dlatego nasza produkcja jest zrównoważona i ekologiczna.

Nowoczesna produkcja

Produkujemy we własnej, nowoczesnej i zautomatyzowanej fabryce. 
Wszystkie kolekcje i produkty powstają w naszym dziale projektowania.

Wiemy, że wybór materiałów ma znaczenie zarówno z punktu widzenia społecznego, jak i środowiskowego. Z tego powodu, jesteśmy głęboko zaangażowani we wprowadzanie zrównoważonego rozwoju do naszego procesu rozwoju produktu, od koncepcji do realizacji.

Podejmujemy pozytywne kroki w celu zmniejszenia naszego wpływu na planetę. Dla nas, oznacza to odpowiedzialną sprzedaż detaliczną. Wyeliminowaliśmy wszystkie niepotrzebne tworzywa sztuczne z naszych opakowań produktów.

OPTISOFA to marka, którą tworzą ludzie

Fajna praca staje się niesamowita, gdy opiera się na fajnych ludziach i zgranym teamie. Razem możemy przenosić góry.

Wierzymy, że nasze sofy w Waszych domach to spoiwo łączące ludzi. Nic nas nie cieszy bardziej, niż widok prawdziwych ludzi chwalących się naszymi meblami w mediach, opiniach oraz mailach.

 • Mateusz

  Chief Operating Officer

  Traktuje sklep jak własne dziecko. Rozwiązuje nasze problemy, wyznacza kierunek rozwoju i łączy nasz team. Na co dzień pasjonat kolarstwa i dusza towarzystwa.

 • Ola

  Product Manager

  Ola - miłośniczka dobrego designu. Jeśli zastanawiasz się kto ubiera nasze meble, to właśnie ona. W codziennym życiu lubi otaczać się pięknymi rzeczami.

 • Kasia

  Creative Director

  Kreatywna strona marki. Jeśli zastanawiasz się, kto stoi za naszym designem i marketingiem, poznaj Kasię. Inspiracje czerpie ze wszystkiego, co bliskie jej sercu. Uwielbia eksperymentować z kolorami i detalami.

 • Daria

  E-commerce Specialist

  Nikt nie doradzi lepiej niż Daria. Specjalistka budowania relacji z naszymi Klientami. Jeśli nie złapiesz jej przez telefon, pewnie krąży po świecie. Uwielbia podróże.

 • Karolina

  Logistics Manager

  Kiedy tylko mebel trafi na magazyn, zaplanuje do Ciebie dostawę. Termin jest dla Ciebie nieodpowiedni? Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Kochana na co dzień, stanowcza w pracy.

 • Szymon

  Production Manager

  Od momentu złożenia zamówienia wszystko w jego rękach. Koordynuje produkcję naszych mebli. Znak rozpoznawczy – telefon i kalendarz w ręku. Zawsze zabiegany, z uśmiechem na twarzy.

 • Agnieszka

  Designer

  Propozycje, kształty, proporcje i kombinacje. Poszukuje idealnego połączenia, aby nadawać naszym produktom niepowtarzalny charakter. Intrygują ją różne style.

 • Team

  Oddany Klientowi

  Zaskakujące pomysły i projekty, które wywołują szczęście. Zawsze dajemy z siebie 100%. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie spełniło Twoje oczekiwania.

Jak pracujemy

Zobowiązujemy się zminimalizować nasz negatywny wpływ na planetę i czynić zrównoważony rozwój częścią wszystkiego, co robimy.

Optisofa na Instagramie

Newsletter

Pozostań z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera, a w pierwszej kolejności dowiesz się o nowościach i kuponach rabatowych.