Poznajmy się

Wyróżniamy się odwagą w poszukiwaniu innowacji i często opuszczamy znane schematy na rzecz świeżości i nowatorskich rozwiązań. Jesteśmy oddani naszym Klientom, traktując ich jako serce naszej marki. Bez Waszej obecności i zaufania, nie byłoby naszej pełnej tożsamości.

Od przydomowej manufaktury do...

OPTISOFA to polski producent wysokiej jakości mebli tapicerowanych, z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Nasza pasja do produkowania mebli, wypływa z przekonania, że pięknie urządzona przestrzeń, może istotnie wpływać na dobre samopoczucie korzystających z niej ludzi. 
Nasza nowoczesna fabryka, oparta na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, jest miejscem, gdzie realizujemy nasze marzenia o doskonałych meblach. Wszystkie nasze kolekcje i produkty powstają w naszym dedykowanym dziale projektowym, gdzie kreatywność spotyka się z precyzją wykonania.

Aleksandra Kasprzak
Product Manager

OPTISOFA to ludzie i ich potrzeby. Naszą misją jest tworzenie designerskich, funkcjonalnych rzeczy, w najwyższej możliwej jakości. Poznajmy się i stwórzmy razem piękne tło, dla Waszych historii.

Zrównoważony rozwój

Nasze meble tworzymy pełni pasji i zaangażowania.
Wiemy, że dobre meble są piękne ale i trwałe. 

Kompromis? To nie dla nas. Stawiamy na najwyższej jakości materiały.
Naszych mebli jesteśmy tak pewni, że przedłużyliśmy gwarancję na konstrukcję do 5 lat.

Szybki rozwój musi iść w parze z zaangażowaniem społecznym, dlatego nasza produkcja jest zrównoważona i ekologiczna.

Nowoczesna produkcja

Produkujemy we własnej, nowoczesnej i zautomatyzowanej fabryce. 
Wszystkie kolekcje i produkty powstają w naszym dziale projektowania.

Wiemy, że wybór materiałów ma znaczenie zarówno z punktu widzenia społecznego, jak i środowiskowego. Z tego powodu, jesteśmy głęboko zaangażowani we wprowadzanie zrównoważonego rozwoju do naszego procesu rozwoju produktu, od koncepcji do realizacji.

Podejmujemy pozytywne kroki w celu zmniejszenia naszego wpływu na planetę. Dla nas, oznacza to odpowiedzialną sprzedaż detaliczną. Wyeliminowaliśmy wszystkie niepotrzebne tworzywa sztuczne z naszych opakowań produktów.

OPTISOFA to marka, którą tworzą ludzie

Nawet najcięższa praca staje się niesamowita, gdy opiera się na pozytywnych ludziach i zgranym teamie. Razem możemy przenosić góry.

Wierzymy, że sofy OPTISOFA w Waszych domach, to spoiwo łączące ludzi. Nic nie cieszy nas bardziej, niż Wasze pozytywne opinie w mediach, opiniach czy mailach. Wtedy czujemy, że to co robimy, ma sens!

 • Mateusz

  Chief Operating Officer

  Traktuje sklep jak własne dziecko. Rozwiązuje nasze problemy, wyznacza kierunek rozwoju i łączy nasz team. Na co dzień pasjonat kolarstwa i dusza towarzystwa.

 • Ola

  Product Manager

  Ola - miłośniczka designu, aktywnego spędzania czasu oraz… pudelków! Jeśli zastanawiasz się kto ubiera nasze meble - to właśnie ona. Uwielbia prostotę z lekkim twistem.

 • Kasia

  Creative Director

  Kreatywna strona marki. Jeśli zastanawiasz się, kto stoi za naszym designem i marketingiem, poznaj Kasię. Inspiracje czerpie ze wszystkiego, co bliskie jej sercu. Uwielbia eksperymentować z kolorami i detalami.

 • Daria

  E-commerce Specialist

  Nikt nie doradzi lepiej niż Daria. Specjalistka budowania relacji z naszymi Klientami. Jeśli nie złapiesz jej przez telefon, pewnie krąży po świecie. Uwielbia podróże.

 • Angelika

  Customer Service

  Kreatywna dusza, która zna wszystkie tajemnice naszych produktów. Na codzień to ona dba o nasz showroom i gwarantuje najwyższą jakość obsługi. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji do modelingu, i przygotowywaniu słodkości. Masz pytania? Wiesz do kogo się kierować!

 • Ewelina

  Customer Service

  Zawsze znajdzie czas, aby doradzić w wyborze najlepszej tkaniny. Gdy nie jest zajęta pomaganiem klientom, można ją znaleźć przeglądającą najnowsze magazyny. Uwielbia modę i dzieli się swoimi stylowymi inspiracjami z innymi.

 • Szymon

  Production Manager

  Od momentu złożenia zamówienia wszystko w jego rękach. Koordynuje produkcję naszych mebli. Znak rozpoznawczy – telefon i kalendarz w ręku. Zawsze zabiegany, z uśmiechem na twarzy.

 • Agnieszka

  Designer

  Propozycje, kształty, proporcje i kombinacje. Poszukuje idealnego połączenia, aby nadawać naszym produktom niepowtarzalny charakter. Intrygują ją różne style.

Jak pracujemy

Zobowiązujemy się zminimalizować nasz negatywny wpływ na planetę i czynić zrównoważony rozwój częścią wszystkiego, co robimy.

Optisofa na Instagramie

Newsletter

Pozostań z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera, a w pierwszej kolejności dowiesz się o nowościach i kuponach rabatowych.