29/03/2023

OPTISOFA x Cluster

Cluster to przestrzeń coworkingowa składająca się z 5 biur w różnych lokalizacjach na terenie Krakowa. Cieszymy się, że udało nam się wyposażyć biuro w postindustrialnym budynku z wyjątkową historią, zlokalizowanym w pożądanej i rozwijającej się dzielnicy.

Lokalizacja: Kraków, Polska
Zakończenie projektu: 2023
Kategoria: Przestrzeń biurowa 
Zakres: Poczekalnia

 

Z myślą o firmach IT, agencjach reklamowych, freelancerach i startupach na prawie 800 metrach kwadratowych, Cluster posiada ponad 110 stanowisk pracy w 12 biurach i przestrzeniach coworkingowych. Dodatkowo najemcy mają dostęp do części wspólnych oraz sal konferencyjnych. 

‍Nowoprojektowane przestrzenie są pełne koloru, bogate w soczystą zieleń i nawiązują designem do właściwego obszaru postindustrialnego. To kolejny projekt, w którym architekci postanowili na sofę Uma, wypełnioną wysokoelastyczną pianką HR. Miękka tkanina Teal o morskim wykończeniu świetnie współgra z koncepcją biura. 

Jeśli trafiłeś tutaj, ponieważ zastanawiasz się, który produkt z oferty wybrać do swojego projektu - skontaktuj się z nami. Na podstawie wywiadu, chętnie doradzimy w doborze idealnego modelu oraz tkaniny obiciowej. 

Przeczytaj także

Newsletter

Pozostań z nami w kontakcie. Zapisz się do newslettera, a w pierwszej kolejności dowiesz się o nowościach i kuponach rabatowych.